Національний університет «Києво-Могилянська Академія»

Випускники кафедри фізико-математичних наук

Набір на магістерську дворічну програму "Фізика (Теоретична фізика)"

З вересня 2008 року кафедра фізико-математичних наук НаУКМА розпочала підготовку маґістрів-фізиків. Маґістерська програма дворічна й орієнтована на підготовку висококваліфікованих фахівців, у першу чергу — в галузі теоретичної фізики. Процес навчання  тісно пов’язаний із науковою роботою в науково-дослідних інститутах Академії наук України, зокрема, в Інституті фізики НАН України та в Інституті теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова.

Сучасна теоретична фізика сама по собі є надзвичайно багатогранною і багатогалузевою. Охопити її силами одного університету, а тим паче однієї кафедри, неможливо. Тому для формування навчальної програми й наукової роботи вибрано певний сектор - квантово-польові проблеми теорії конденсованої матерії, зокрема:

•  кристалічні тверді тіла і наноструктури;
•  плазма, в тому числі кварк-глюонна;
•  явища надпровідності й надплинності;
•  квантова оптика.

Наша маґістерська програма відкрита для зацікавлених випускників університетів. Запрошуємо талановиту молодь до навчання і наукової праці в надзвичайно цікавих і перспективних напрямах сучасної фізики.

****************************************

Завантажити буклет про магістерську програму

Ознайомитися з навчальним планом програми

Умови вступу

Перелік необхідних документів

Терміни подачі документів 1-10 липня 2013 року.
Вступні іспити 13-23 липня 2013 року.

Звертаємо вашу увагу, що прийом документів до вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра відбуватиметься за адресою: вул. Іллінська, 9, 2 поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА (ст. метро Контрактова площа, 4й корпус НаУКМА, вхід з вул. Іллінська).

19.05.13 19:59