Національний університет «Києво-Могилянська Академія»

Випускники кафедри фізико-математичних наук

Дві PhD вакансії по hyperpolarized MRI в Німеччині
[PhD program]

У відділі медичної фізики Університетського госпіталю Фрайбурга є дві PhD вакансії для фізиків. Група займається дуже цікавими дослідженнями в сфері hyperpolarized MRI. По суті, вони пробують зробити МРТ (магнітнорезонансну томографію) набагато чутливішою, що відкриває можливості МРТ досліджень на молекулярному рівні in vivo, використання меншого магнітного поля, або навіть магнітного поля Землі для ЯМР експериментів. Більш детально можна почитати тут:http://goo.gl/Hu56WL.


Необхідні умови: закінчена магістерка по фізиці, а також відповідні знання і зацікавленість в науці. Плюсом буде будь-який досвід в сфері МРТ чи ЯМР. Робоча мова у відділі - англійська. Зарплата більша, ніж середня у аспірантів в Німеччині, фінансування від престижного фонду, що дуже добре для CV.

Дослідження на межі фізики, біології, хімії – надзвичайно цікаво і корисно для подальшої кар’єри в науці.

У відділі медичної фізики працюють приблизно 70 науковців, від студентів бакалаврату до професорів. Все, що можна собі уявити в сучасній МРТ, тут роблять. Тут є фізики, математики, програмісти. Тобто завжди можна отримати допомогу в будь-якій проблемі. Є 5 МРТ сканерів: 3Т і 1.5Т для людей та 7Т і 9.4Т для маленьких тварин. Є хімічна і гістологічна лабораторії. Багато можливостей в плані поїздок на конференції і воркшопи. Більше про відділ тут: https://www.uniklinik-freiburg.de/mr-en.html

Дедлайну немає, але чим швидше ви надішлете CV, тим більше шансів, адже позиції закриють як тільки наберуть людей. CV можна надсилати Тані Дадаковій на tetiana.d@gmail.com або Dr. Jan-Bernd Hövener на jan.hoevener@uniklinik-freiburg.de.

Якщо є якісь загальні питання щодо МРТ, групи, чи аспірантури, пишіть Тані Дадаковій на tetiana.d@gmail.com. Питання щодо проекту можна задати Dr. Jan-Bernd Hövener jan.hoevener@uniklinik-freiburg.de.